Ünlü Gece Kulubleri

Halikarnas Disco

unlu_gece_kulubleriBodrum denilince masmavi deniz ve eşsiz doğanın yanı sıra akıllara ilk gelenlerden biri de Bodrum’daki gece hayatıdır. Müziğin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz ve adını Bodrum’un antik geçmişinden alan Halikarnas Disko çılgın eğlenceleri ile ziyaretçilerini coşturmayı başarıyor. Bu güzel tatil beldesinin en eski eğlence mekânlarından olan Halikarnas, zaman zaman farklı eğlence türlerini de deniyor. Örneğin meşhur köpük partisi gibi farklı eğlenceler için bile sırf bu mekânı tercih eden yerli ve yabancı turistler mevcut. İç dizaynı da oldukça ilgi çekici olan ve tarihin izlerini taşıyan Halikarnas’ta muhteşem bir ses ve ışık sistemi ile karşılaşırsınız. Farklı şovlara da ev sahipliği yapan bu mekân da eğlenmemeniz mümkün değil.

Hadigari

Unlu_gece_kulubleri_hadigariEğlenceli ismi ile tatilcilerin hemen dikkatini çeken ve içeri girdikten sonra da harika müzikler eşliğinde kendilerini ritme kaptıran tatilcilerin gözdelerinden biri de Hadigari bar. Bu mekânın bir başka özelliği de Bodrum’a gece hayatını ilk getirenlerden olmasıdır. Diğer bir deyişle Bodrum’daki gece hayatının diğer adıdır Hadigari bar. Açık ve kapalı olmak üzere ziyaretçilerine iki şekilde de hizmet veren mekânın özellikle açık kısmı yaz aylarında eğlenceye doymak isteyenlerle dolup taşıyor. Kapalı mekânını da kış aylarında restaurant ve sanat galerileri olarak hizmete sokan işletme, her durumda kendilerini tercih edenlerin memnuniyetini maksimum seviyelere taşımayı amaçlıyor. Bodrum’un demirbaşlarından olması da bunu başardığını gösteriyor.

M&M

İşte tatilin her anının tadını çıkarmak isteyen ve eğlencede bile marjinallik arayanların adresi M&M club. Neden mi? Şöyle bir mekân düşünün, tüm gece denizin üzerinde dans edecek ve bir yandan içkinizi yudumlayacaksınız. Üstelik bunu yaparken kıyıda değil, denizin ortasında olacaksınız. İşte M&M size tüm bunları bir arada sunan bir eğlence mekânıdır. Arkadaşlarınızla çıktığınız gece turunda eğlenceyi dibine kadar yaşayacağınız ve tekrar etmek için can atacağınız bu mekân ayrıca geceyi yarıda bırakmak isteyenler için de, tekne ile kara arasında tekne ulaşımı da sunuyor. Son sistemlerle donatılmış ışık düzeni ve modern müzik sistemi ile sevdiğiniz sanatçıların şarkıları ile sabaha kadar coşmak serbest. Eğlenmeniz ve konforunuz adına her şeyin düşünüldüğü bu mekânı ziyaret etmeden Bodrum’dan ayrılmamalısınız.