Bodrum Aktiviteleri

Tekne Turu

bodrum_aktiviteler_tekneturuÜlkemizin, eşsiz güzelliklere sahip tatil beldelerinin başında gelen Bodrum, o muhteşem doğası ile bir bütündür. Özellikle farklı noktalarda konumlanmış olan koyları ile dünya çapında bir üne sahiptir. Her yıl tatil için binlerce kişi Bodrum’u tercih ediyor ve her biri sayılı gün için bile olsa görebildiği kadar fazla koyu ziyaret etmek istiyor. Bunun en hızlı ve en eğlenceli yolu ise tekne turudur. Bodrum’un farklı noktalarından, belli saatlerde kalkan tekneler gün içinde birçok insanı taşıyor ve bu tatil beldesinin birbirinden güzel koylarını ziyaret etmelerini sağlıyor.

Kaliteli, güvenli ve şık teknelerle koyları gezmek tatilcilerin en eğlenceli aktivitelerinden biridir. Teknede çalan hareketli parçalar ile zaman zaman dans edebilirken, her koyun kendine has güzelliğine şahit olmak ve o sularda yüzmenin tadını çıkarmak paha biçilemez bir duygudur. Hatta öğlen yemeği ve çay saati gibi ikramların bulunduğu tekne turları birkaç günlüğüne bile olsa Bodrum’a gidenlerin gözdesi olmuş durumda.

Su Parkları

Bodrum_aktiviler_suparklariTatil denilince aklımıza deniz, kum, güneş ve eğlence gelir. Tatildeki eğlencelerin en keyifli olanlarından biri su parklarıdır. Tatil için Bodrum’u tercih ettiyseniz, kalacağınız tesisin su parkı olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü kaliteli ve dünya çapında bir su parkına sahip olan tesiste yapacağınız tatili hayatınız boyunca unutamazsınız. Daha önce hiç denemediyseniz müthiş keyifli ve adrenali yüksek dakikalara hazır olun. Ailece tatile çıktıysanız ve çocuklarınızın da bu tatilden keyif almasını istiyorsanız su parkı olan otelleri ya da tatil köylerini tercih etmenizde fayda var. Çünkü sadece büyüklere özel su parkı olan bir tesiste çocuklarınız sizin kadar eğlenemeyebilir, ama hem size hem de çocuklara hitap eden bir tatilin tadından yenmez. Tüm aile bireyleri keyif aldığı aktivitelerle tatilin tadını çıkarır.

Su Sporları

bodrum_aktiviteler_susporlariTatilin en güzel yanlarından biri de su sporlarıdır. Bodrum’un masmavi ve serin sularında yapacağınız eğlenceli ve adrenali bol su sporları ile tatilinizle ilgili unutulmaz anlarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Örneğin Bodrum’da yapacağınız jet skiing size ayrı bir haz yaşatacak ve belki de hiçbir yerde aynı duyguyu hissedemeyeceksiniz. Çünkü su sporlarının en keyiflilerinden biri olan jet skiing için Bodrum’dan daha iyi bir yer düşünülemez. Olaya bir başka pencereden bakmak gerekirse, her yıl tatilim sırasında su kayağını mutlaka yaparım, bana yaşattığı özgürlük duygusuna bayılıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz. Water skiing Bodrum sularında bir başka oluyor. Adrenalin, özgürlük demişken bir de yanına eğlenceyi ekleyelim ve size banana boating önerelim. Bodrum’da hemen her yerde yapabileceğiniz banana boating ile eğlenceli dakikaların bitmesini hiç istemeyeceksiniz.